Diskont - Drogéria - Výhodný nákup, vysokokvalitné výrobky. 

______________________________

Najnižšie CENY

______________________________

DARČEK pri každom

nákupe nad 40€

______________________________

NAJPREDÁVANEJŠI

naša cena                       
naša cena                       
naša cena                       

KONTAKTY

Mariana Reiselová - MAREI
M.R.Štefánikova 308/57
972 23 Dolné Vestenice
tel: +421 948 210 078
info@marei.sk

Starostlivosť o zuby

 

Počas dňa prichádzame do kontaktu s rôznymi druhmi jedál. Nezáleží na tom, či sú sladké, slané alebo pikantné. Vždy zanechávajú na našich zuboch viditeľné stopy, ktoré časom môžu viesť ku vzniku zubného kameňa, prípadne zubného kazu. Ich odstránenie je do určitej miery nepríjemné. Pravidelným návštevám zubára sa dá predchádzať napríklad tým, že budeme dbať na starostlivosť o zuby. Riešením sú v tomto smere rôzne ústne vody, ale tiež aj zubné pasty. Používanie týchto prípravkov zabezpečuje perfektnú starostlivosť o zuby. Výsledkom bude, že vaše zuby a ďasná nadobudnú svieži a zdravý vzhľad. Pravidelným čistením zubov pomocou zubnej kefky a zubnej pasty tiež dosiahnete krásny biely úsmev. Je síce pravdou, že sa nevyrovná profesionálnemu bieleniu, ale môžete si byť istý, že škaredé, žlté zuby tak rozhodne mať nebudete. Správna zubná starostlivosť preto spočíva na používaní ústnej vody, zubnej kefky a zubnej pasty. Nájsť ich môžete v našej ponuke, z ktorej si určite vyberiete.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Antibakteriálna ústna voda AQUAFRESH Fresh Mint poskytuje dlhodobú ochranu pred zubným povlakom a zubným kameňom, ničí baktérie v medzizubnom priestore, napomáha udržiavať zuby prirodzene biele, udržiava zdravé ďasná a svieži dych po celý deň.
 

Aquafresh ústna voda 500ml-Mint breeze


Aquafresh extreme clean je ústna voda, ktorá osvieži Váš dych, čistí jazyk a pomáha udržiavať zdravé ďasná. Vyčistí miesta, kam zubná kefka nedosiahne a eliminuje tým zdroje zápachu z úst. Zabíja 99% baktérií vyskytujúcich sa na jazyku a redukuje baktérie, ktoré spôsobujú zubný povlak. Ústna voda pre celú rodinu (vhodné od 6rokov)
 

Aquafresh ústna voda 500ml-Spearmint


Colgate ústna voda 12 výhod v 1. 12hodinova antibakteriálna ochrana. Pomáha efektívne odstrániť baktérie Posilňuje zubnú sklovinu. Chráni pred útokmi kyselín. Účinkuje na ťažko prístupných miestach Osviežuje dych Udržuje zdravé ďasná. Čistí ústa. Zabraňuje tvorbe zubného povlaku. Pomáha redukovať baktérie, ktoré spôsobujú problémy s ďasnami. Bez alkoholu. Bez pocitu pálenia.
 

Colgate ústna voda 500ml-12v1


Ústní voda Colgate MaxWhite One bez alkoholu obsahuje pokročilou technologii pro prevenci vzniku skvrn na zubní sklovině. Při pravidelném používání budou Vaše zuby bělejší déle. Pro o odstín bělejší zuby již za jeden týden používejte spolu se zubní pastou a zubním kartáčkem MaxWhite One.
 

Colgate ústna voda 500ml-Max white one

ZDIzMzI4N